Hakkımızda

Ankara Elektrikçi, 2018 yılında elektrik tamir ve tadilatı üzerine kurulan bir firma olarak faaliyet hayatına başlamıştır. Faaliyet alanı olarak Ankara içi Merkez ilçelerini hedeflemiştir. Firmamız yenilikçi ve müşteri odaklı bir firma olması sebebi ile dijital pazarlama çalışmalarına ayrı bir önem vermektedir. Müşterilerinin bir kısmı internet üzerinden bulan kişiler, diğer bir kısmı ise memnuniyet sebebiyle tekrar arayan kişiler tarafından oluşur.

Firmamızın en büyük amaçlarından birisi sektörün tüm ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamak ve bilinirlik bayrağını dikmektir. İyi bilinirlik hedefi olduğundan dolayı motivasyonunu memnuniyetten alır. Her zaman yüksek kalite standartlarına sahip malzemeler kullanır ve yaptığı işlemlerin uzun yıllar boyunca kalıcı olmasını hedefler.

Ankara Elektrikçi, müşterilerinin güvenilir bir elektrikçiye ihtiyaç duydukları her an yanında olmak için var. İşlerimizi dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri doğrultusunda yürütüyoruz.

Misyon

Ankara Elektrikçi, güven ve uygun fiyat odaklı kaliteli elektrikçilik hizmetleri sağlayan, müşterilerinin elektrikle ilgili tüm ihtiyaçlarında en iyi çözümleri üretmeyi amaçlayan bir firmadır.

Vizyon

Ankara Elektrik, elektrikçi sektöründe teknolojinin tüm nimetlerini kullanarak yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektöre yön veren marka olmayı amaçlar. İnsan kaynağı basamağında yüksek yatırım yapar ve gelişmeleri yakından takip eder.

0537 669 0653